Auktion pågår nu, 170 st utrop

Träffar: 2875   « Föregående 1 2 3 [4] 5 6 ... 144 Nästa »

Ett par örhängen, Van Cleef & Arpels, med briljantslipade diamanter totalt ca 1,00ct, kvalitet ca River-TW (D-F)/VVS-VS, stämplad VCA, nr: B3015A50, höjd 18mm, bredd 10mm, clips, 18K guld Vikt: 8,8 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A53023

Guld / Örhängen Östermalm

Stänger: 2024-05-22 19:09:30

Collier, mynt, 45cm, 21K  Vikt: 28,2 g

Auktionsnummer: SE15.20240527.A33028

20 000 kr

Budledare: ryta10 Antal bud: 2

Guld / Kedjor & collier Hallunda

Stänger: 2024-05-27 15:05:30

Armring med mönsterdekor, innermått 63x63 mm, Ø74 mm, bredd 18 mm, öppningsbar modell, glappt lås, låsåtta låser dåligt, 18K. Vikt: 34,7 g

Auktionsnummer: SE62.20240527.A7015

Guld / Armband Borlänge

Stänger: 2024-05-27 16:05:30

Kedja, ankarlänk, 43cm, bredd: 4mm, Balestra, 18K Vikt: 33,2 g

Auktionsnummer: SE2.20240516.A80843

19 500 kr

Guld / Kedjor & collier City

Stänger: 2024-05-16 11:40:30

Diverse guld, 18k Vikt: 37,4 g

Auktionsnummer: SE72.20240516.A27661

19 500 kr

Guld / Övriga smycken Helsingborg

Stänger: 2024-05-16 14:25:00

Stelt öppningsbart armband, Ø ca 62cm, bredd 15mm, bucklig, repig, ostämplad. 18K Vikt: 32,9 g

Auktionsnummer: SE16.20240521.A94459

19 500 kr

Guld / Armband Skanstull

Stänger: 2024-05-21 12:33:00

Armband fiskbenslänk, 19cm, bredd:15mm, 18K 34,3g.

Auktionsnummer: SE7.20240527.A41997

19 500 kr

Guld / Armband Uppsala

Stänger: 2024-05-27 12:47:30

Collier doserad Pansar, längd 47cm, bredd 3,5-6,8mm, Jo-Ans Guld AB Köping, 18K  Vikt: 32 g

Auktionsnummer: SE16.20240521.A94315

19 000 kr

Guld / Kedjor & collier Skanstull

Stänger: 2024-05-21 11:27:00

Herrur Tudor Black Bay Fifty-Eight, automatisk, stål, ref: 79030B, serienr: 64536E8, Ø 39mm, länk med viklås, total längd ca 17,5cm, 3 extra länkbitar, certifikat 2021, box, ytterkartong, hack på övre högra hornet, kraftiga repor/hack på länken

Auktionsnummer: SE8.20240523.A42434

Klockor / Herrur Fridhemsplan

Stänger: 2024-05-23 11:19:00

Diverse guld, defekt/gravyr, 18K 34,2g.

Auktionsnummer: SE7.20240527.A41869

19 000 kr

Guld / Övrigt Uppsala

Stänger: 2024-05-27 11:43:30

Herrur Breitling Superocean Heritage II, 42mm, stål, automatisk, 42mm, ref:AB2010, serienr:5014243, gummiband med viklås, digitalt certifikat 2018, box, kronometer certifikat, manual, kvitto. Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE7.20240527.A41974

Klockor / Herrur Uppsala

Stänger: 2024-05-27 12:36:00

Auktionsnummer: SE26.20240526.A94

Klockor / Herrur Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2024-05-26 14:37:00

Collier X-länk, doserad, längd 45 cm, bredd 5.9-8 mm, Stockholms Ädelsmide AB, 18 k. Vikt: 31 g

Auktionsnummer: SE76.20240526.A20200

18 500 kr

Guld / Kedjor & collier Karlstad

Stänger: 2024-05-26 19:18:30

Fickur savonett 18K, 53mm, graverad innerboett i guld, boettnr: 133900, verknr: 1043287, monogramgravyr, bucklor, 18K, bruttovikt: 114g Vikt: 114 g

Auktionsnummer: SE2.20240516.A81015

Klockor / Fickur City

Stänger: 2024-05-16 13:04:00

Collier 2-färg swiss, defekt vid låset, längd  55cm, bredd 13mm, 18k Vikt: 33,2 g

Auktionsnummer: SE23.20240519.A5907

18 000 kr

Guld / Kedjor & collier Linköping

Stänger: 2024-05-19 19:37:30

Ett par manschettknappar, Van Cleef & Arpels, med cabochonslipade safirer, stämplade VCA nr: 337274, Ø 12mm, 18K guld Vikt: 21,9 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A53022

Guld / Övriga smycken Östermalm

Stänger: 2024-05-22 19:09:00

Armband Bismarck, 19,5cm, bredd:8-17mm, rosa sten, 18K 32,0g.

Auktionsnummer: SE7.20240527.A33949

18 000 kr

Guld / Armband Uppsala

Stänger: 2024-05-27 11:00:00

Collier doserad Bismarck, längd 46cm, bredd 5,5-8,4mm, 18K  Vikt: 29,7 g

Auktionsnummer: SE16.20240521.A93434

17 500 kr

Stänger: 2024-05-21 11:01:00

Kedja, Cordell, längd: 60cm, bredd: 3,2mm, Balestra, 18K Vikt: 28,3 g

Auktionsnummer: SE2.20240516.A80841

17 000 kr

Guld / Kedjor & collier City

Stänger: 2024-05-16 11:39:30

Halskedja, pansar, 38cm, bredd 4,5mm, 18k, mkt fint skick Vikt: 32 g

Auktionsnummer: SE72.20240516.A27665

17 000 kr

Budledare: assas Antal bud: 1

Guld / Kedjor & collier Helsingborg

Stänger: 2024-05-16 14:27:00